iso 9001:2000
iso 9001:2000
phone icon
התקשרו
mail icon
צרו קשר
search icon
חיפוש
Location icon
נווטו

ציפוי וחיפוי PVC לכל סוגי הבריכות

לייעוץ ראשוני עם קבלן בריכות התקשרו ​

ציפוי PVC לבריכה - יתרונות מרכזיים

חשיבות האיטום ועיקרי התהליך

תהליך הקמת בריכות טומן בחובו מספר נקודות תורפה שאליהן יש להתייחס ברצינות. שלב האיטום הוא אחד החשובים שבהם שכן תהליך איטום בריכות שאינו איכותי דיו עשוי לגרום למפחי נפש כבדים והוצאות כלכליות משמעותיות. להלן כל המידע לגבי חשיבות התהליך וכיצד ניתן לבצעו בצורה מקצועית שלא תאכזב לעולם.

מומחים בעבודות PVC לבריכה

כדי לבצע עבודות חיפוי PVC לבריכה מומלץ להיעזר במומחים של חברת איטום סנטר, אשר משתמשים ביריעות הטובות והאיכותיות ביותר שיתנו לכם חוזק ועמידות לאורך שנים ארוכות.

התקנה נכונה של יריעות אלה מתבצעת תוך כדי הנחתן באופן ישיר על מבנה הבטון של בריכת השחייה הביתית. הדבר מחייב התקנה בהתאמה אישית, מאוד מדויקת וספציפית, שכרוכה בטכניקות של ריתוך מסובכות, ולכן נדרש פה מתקין יריעות מקצועי, כדי שהן יותקנו באופן אופטימלי.

חברת איטום סנטר תשמח לעמוד לשירותכם עם מטריית השירותים המתקדמת ביותר לתכנון, הקמה ותחזוקה של בריכות מכל הסוגים בדגש על תהליכי איטום בריכות שחיה שיחזיקו לאורך שנים ארוכות. עצם העובדה שחברתנו מציעה לכם את כל הפתרונות במקום אחד הופכת אותנו למובילים בתחומנו כבר יותר מ-25 שנה ומייחדת אותנו משאר המתחרות.

חשוב לדעת

זיהוי נזילות ואיטום מחדש

בין אם בשל תהליכי בנייה ואיטום לקויים, תזוזת האדמה או בעקבות פגעי הזמן אשר אינם ניתנים למניעה, הבריכות השונות דולפות לעתים, מאבדות מים וגורמות לרטיבות מוגברת בקרקע. המשמעות הסופית ללקוח היא הוצאה כספית באיתור הנזילה ותיקונה. כיום ניתן לגלות ליקויים בשיטות מתקדמות (כגון מצלמות IR) ולבצע תיקון ממוקד ללא פגיעה בתכולת הבריכה תוך כדי התהליך. הדבר מקבל משמעות עצומה בכל הקשור בתהליכי איטום בריכות נוי שכבר מאוכלסות בדגים וצמחייה.

מומחים בעבודות PVC לבריכה

כדי לבצע עבודות חיפוי PVC לבריכה מומלץ להיעזר במומחים של חברת איטום סנטר, אשר משתמשים ביריעות הטובות והאיכותיות ביותר שיתנו לכם חוזק ועמידות לאורך שנים ארוכות. התקנה נכונה של יריעות אלה מתבצעת תוך כדי הנחתן באופן ישיר על מבנה הבטון של בריכת השחייה הביתית. הדבר מחייב התקנה בהתאמה אישית, מאוד מדויקת וספציפית, שכרוכה בטכניקות של ריתוך מסובכות, ולכן נדרש פה מתקין יריעות מקצועי, כדי שהן יותקנו באופן אופטימלי.

איטום בריכות שחיה לפי מאפייני הבריכה

בריכות מכל סוג (שחייה או נוי) מהוות למעשה כמעין "מיכלים" מלאכותיים שבתוכם נפחי מים רבים. מים אלו לוחצים על דפנות הבריכה ולמעשה מנסים תמיד למצוא את דרכם החוצה. כדי למנוע את יציאת המים חשוב לבצע איטום בריכות שחיה מקצועי בהתאם לסוג הבריכה והחיפויים שלה. בריכות יכולות להיות עשויות מבטון, חומר מתועש או פיברגלאס. הן יכולות להיות מחופות על ידי חומרים שונים כגון PVC ואפילו ריצוף. באופן כללי, כאשר מיושם ריצוף בשכבה החיצונית ביותר, יש לאטום את הבריכה באמצעות חומרים משחתיים שונים. בשאר המקרים, ניתן להשתמש בחיפויי PVC או ויניל.

PVC לבריכה - חיפוי וציפוי PVC לבריכות

אם כבר בניתם בריכה בחצר שלכם להנאתכם, הגיע הזמן למגן אותה מכל מיני גורמים שעלולים לפגוע בה, לא משנה מאיזה חומר היא בנויה. המטרה העיקרית היא לשמור עליה כדי שלא תיפגע מקרינת ה-UV החזקה ומסדקים. עמידות הבריכה מחייבת שתוסיפו לבריכה שלכם ציפוי מגן – חיפוי על ידי PVC לבריכה

איטום וציפוי בריכת פיברגלס

בריכות פיברגלס הן בחירה פופולרית לבניית בריכות שחייה בשל עמידותן ודרישות התחזוקה הנמוכות שלהן. הם גם קלים יחסית להתקנה וניתן להתאים אותם כך שיתאימו לכל גודל או צורה. כדי להבטיח שבריכת הפיברגלס שלכם אטומה היטב ומוגנת מפני פגעי מזג האוויר, חשוב להשתמש בציפוי או כיסוי שתוכננו במיוחד עבור בריכות פיברגלס. זה יעזור למנוע נזקי מים, דהייה וסדקים של פני הבריכה.

ישנם סוגים שונים של ציפויים זמינים לבריכות פיברגלס, לרבות PVC לבריכה, צבע אפוקסי, ציפוי ג'ל, משטחי ויניל ועוד. כל סוג מציע רמות שונות של הגנה ומגיע עם סט יתרונות וחסרונות משלו. לכן, חשוב לפנות למומחים של איטום סנטר לפני שתחליט איזה ציפוי או חיפוי הכי מתאים לצרכים שלך.

תהליך הציפוי/חיפוי/איטום כולל מריחת ציפוי או איטום מיוחד לחלק החיצוני של הבריכה על מנת להגן עליה מפני נזקי מים וקורוזיה כימית. סוג הציפוי הנכון יהיה תלוי בסביבה בה נמצאת הבריכה וכן בגילה ובמצבה, לרוב אנו ממליצים על שימוש ביריעות איכותיות מסוג PVC המבטיחות הגנה מירבית ומחזיקות מעמד לשנים רבות.

משמעות האיטום מבחינה אסתטית

איטום בריכות שחיה חייב לקחת בחשבון את הפן האסתטי שכן לעתים רבות שכבת האיטום היא גם השכבה החיצונית אשר בולטת לעין. בבריכות נוי הדבר פחות משמעותי שכן המים שבהן עכורים מעט על פי רוב, באופן מכוון. יריעות PVC והוויניל מגיעות בצבעים ובגוונים רבים והן יכולות להתאים לכל צורה של בריכה. יש להקפיד להשתמש ביריעות ברמה גבוהה, עבות מעבר לסטנדרט ובעלות אחריות על כך שהצבע מהן לא דוהה למשך פרק זמן סביר.

איטום בריכה ובניית בריכה - אחד הם!

כאשר בונים בריכות שחייה ובריכות נוי ניתן להזמין אנשי מקצוע נפרדים לביצוע שלבי הבנייה. בניית היסודות, יציקות, איטום, חשמל ועוד – כל אחד על ידי איש מקצוע נפרד. עבודות איטום הן החלק החשוב והמשמעותי ביותר של בניית הבריכה ולכן כדאי שהוא ישולב כחלק אינטגרטיבי בתהליך הבנייה.

זוהי הסיבה שבגינה עדיף לבחור בחברה קבלנית שמציעה תחת קורת גג אחת תהליך מושכל ומתוכנן היטב של הקמת בריכת שחייה או נוי באופן מושלם ומקיף, החל מהתכנון וכלה בבנייה, האיטום, הדקורציה ועד רמת חיפוי הבריכה. לכל סוג של חיפוי יתרונות וחסרונות משלו. יש שיעדיפו את חיפוי המרצפות כאסתטי יותר ויש שיעדיפו צבעים חלקים והומוגניים יותר.

תפריט נגישות