iso 9001:2000
iso 9001:2000
phone icon
התקשרו
mail icon
צרו קשר
search icon
חיפוש
Location icon
נווטו

איטום גג מרוצף

איטום גג מרוצף - פעם אחת ולתמיד

  • ניסיון עתיר שנים בתחום איטום גג מרוצף,
  • הקפדה על עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ללא פשרות.
  • חומרים מקוריים בלבד
  • אחריות לאורך זמן

כל אלו מבטיחים לכם חורף יבש וחם ומבנה נטול נזקי רטיבות.

איטום הגג שלכם הוא חלק בלתי נפרד משמירה על עמידותו ושלמותו של המבנה שבו אתם גרים.

כשאתם רוכשים דירה / בית חדשים מקבלן, הוא זה שאחראי לבצע את כל עבודות במבנה, הן עבודות הקשורות בגג והן אלה הקשורות במרתפים, המקלטים והקומות התת קרקעיות. אולם כשמדובר במבנים ישנים, שכלל לא עברו איטום או שהחומרים שהונחו עליהם כבר מזמן איבדו את יעילותם, האחריות על איכות הגג היא כולה שלכם. לשם כך עליכם לפנות לקבלן מקצועי בתחום.

איטום גג מרוצף – על ידי קבלן מקצועי

מלאכה זו הדורשת מיומנות ומקצועיות רבה. לא רק בשביל לבצע את עבודות אלו הלכה למעשה, אלא גם בשלב הראשוני של בחירת שיטת האיטום לגג.

כל מי שאי פעם התעניין בשיטות לביצוע עבודות אלו גילה שהיצע החומרים והשיטות הוא רב ומגוון, ולעיתים אף יכול לבלבל: מתי כדאי להשתמש ביריעות ביטומניות? מתי עדיף להשתמש ביריעות PVC? באילו מקרים לא כדאי להשתמש בחומרים אקריליים? ובאילו מקרים שימוש בזפת לא יהיה יעיל? ומהם בכלל חומרים פולימריים והאם הם דומים לחומרי מסוג פוליאוריטנים?

בדיוק בשל סיבה זו עליכם להיעזר בשירותיו של קבלן איטום רשום ומקצועי שמכיר את מגוון השיטות ויוכל לסייע לכם בבחירת השיטה המתאימה ביותר. יעילותו של האיטום תלויה בהתאמת השיטה לסוג הגג ולחומרים שכבר קיימים עליו (אם בכלל).

איטום גג מרוצף

לא רק למבנים...

לאיכות העבודות שמתבצעות על גג ביתכם יש חשיבות קריטית. איטום גג מרוצף שנעשה בצורה רשלנית וחובבנית עלול לגרום ללא מעט נזקים למבנה שלכם, אשר יפגעו גם באיכות חייכם וגם בשוויו של הנכס שלכם. גג שלא נאטם כהלכה יסבול מנזילות ומרטיבויות, ויגרום לבעליו להתרוצץ ברחבי הבית עם דליים וסירים כדי לאסוף את מי הגשמים.

עבודה רשלנית יגרום ללא מעט מפגעים אסתטיים במבנה, שיכערו את חזות הבית שלכם גם הרבה אחרי שהחורף יגיע לסיומו:

כתמי רטיבות ועובש, התקלפות סיד וטיח, ריח של טחב ועוד. עבודה רשלנית אף עלולה לסכן את בטיחותכם, שכן תקרה הספוגה בכמויות גדולות של מי גשמים עלולה בסופו של דבר לקרוס על יושבי הבית.

ומעל לכל, בהיעדר עבודה יעילה אתם עשויים לגלות שערך הבית שלכם צנח בעשרות אחוזים לכשתרצו למכור או להשכיר אותו. בדיוק בשל סיבות חשובות אלו הבחירה בקבלן היא בחירה קריטית שאין להקל בה ראש.

איטום גג מרוצף חברת איטום סנטר

איטום גג מרוצף ללא הרמת ריצוף

כמו לכל חלק כלשהו במבנה הבית, גם לגגות מרוצפים יש נקודת תורפה אשר עשויה לפגוע באיכות החיים של בני הבית עד כדי גרימת מפחי נפש כבדים –האיטום. כאשר מרפסת הגג דולפת, נגרם מפגע אסתטי, בריאותי ואף בטיחותי של ממש. הרמת המרצפות וביצוע איטום מחדש טומנים בחובם הוצאות כלכליות גבוהות ביותר. מה בכל זאת ניתן לעשות? איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף עשויה להוות אלטרנטיבה מתקבלת על הדעת לכך עם אחוזי הצלחה גבוהים למדי. להלן עיקרי התהליך:

מתי כדאי לבצע?

שיטת האיטום הטובה ביותר לאיטום גג מרוצף הינה הרמת המרצפות ופינויין, הכנת השטח מחדש ויישום שכבת איטום חדשה לגמרי. אלא שאפשרות זו יקרה מאוד ואורכת זמן רב. הפתרון היעיל ביותר הוא איטום הגג בשיטה שאינה דורשת את הרמת הריצוף כלל וכלל. התהליך חוסך זמן רב ואף מונע הוצאות כספיות גבוהות שכן הוא אינו טומן בחובו התעסקות עם המרצפות עצמן או תהליך פירוק כלשהו. יש לקחת בחשבון כי לעתים רבות הדליפה ממרפסת הגג עשויה להיווצר מנקודה בעייתית יותר בשכבת האיטום שמתחת לריצוף – אם כך, האם הדבר אכן מצדיק בחירה באפשרות האגרסיבית והיקרה יותר של הרמת כל הריצוף? זוהי הסיבה שפעמים רבות יבוצע ניסיון לאיטום הגג בשיטה שאינה דורשת כלל את הרמת הריצוף.

עיקרון תהליך האיטום

המטרה בביצוע איטום הגג ללא הרמת ריצוף היא איטום כמה שיותר הרמטי של השכבה החיצונית ביותר של שטח המרפסת, דהיינו, אזור המרצפות והחיבורים ביניהן. לשם כך עובר הגג המרוצף תהליך ניקיון יסודי ולאחריו מתבצעת פתיחה של המרווחים בין הפנלים לריצוף ובין המרצפות כדי לחדש את הרובה. המרווחים נפתחים באמצעות דיסק כאשר הנטייה כיום היא לאטום אותם בחזרה על ידי רובה אפוקסית שאינה חדירה כלל למים.

איטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף חייב לעסוק גם סביב כל הפרטים הקטנים אשר מהם עשויים לנבוע הליקויים מלכתחילה כגון איטום מחדש של פתחי המרזבים, איטום פינות שבהן הונחו הברגות שונות, מסילות ועוד. כדאי ורצוי לבצע את פעולת האיטום הזו בימות הקיץ כדי לעבוד כמה שיותר בתנאי יובש.

איטום גג מרוצף - רק באיטום סנטר המרכז הארצי לאיטום

חברת איטום סנטר מתמחה בביצוע שיטת האיטום הייחודית הזו, כמו גם בשאר שיטות האיטום הקיימות, ותשמח לעמוד לשירותכם החל משלבי הייעוץ ועד לסיומה המוצלח של העבודה.

צרו עימנו קשר עוד היום וקבלו את הפתרון המתאים – 073-7841804

להצעת מחיר השאירו פרטים

צרו קשר

לייעוץ מיידי חייגו עכשיו

איטום גגות - שירותים נוספים

אולי יעניין אתכם גם...

ביקורות

אלי כהן
15/05/2023
קרא עוד
אהרון עשית עבודה מעולה, בזמן ובמחיר סביר שירות לקוחות לאחר ההתקנה מעולה
מיכאל בקוני
22/02/2023
קרא עוד
טוב איטום מקצועי מאוד, נקי ומסודר הגיע בזמן עשה עבודה נקיה מאוד שירות אמין אחלה ויקטור.
קרול
17/03/2023
קרא עוד
התבצע במהירות ואני מאוד מרוצה מהתוצאה. הגיעו בזמן והשאירו את החצר נקייה.
barakga2
23/02/2023
zahav-svgקרא עוד
איטום סנטר הגיעו אליי מספר ימים אחרי בקשתי וביצעו עבודת pvc לבריכה, שירות מקצועי, אדיב ומהיר, אנשי מקצוע שבוודאות אזמין שוב וממליץ לכולם!
רוני חסיד
01/06/2023
קרא עוד
עמד בכול מה שאמר ואפילו יותר עבודה מיקצועית . ממליץ ביותר ירבו כמותו בישראל
מלי אזולאי
07/05/2023
קרא עוד
חברה מעולה שרות מעולה עבודה מקצועית ואמינה
מאיה
25/12/2023
zahav-svgקרא עוד
חברה מקצועית, אמינה עם תודעת שירות גבוהה ביותר.ממליצה בחום !!
שרית
25/12/2023
zahav-svgקרא עוד
מספר אחד בארץ בדוק מקצועי, שרירותי ואמין. הגיעו הרבה אנשי מקצוע ורק הוא פתר את הבעיה
אליסף
06/12/2023
zahav-svgקרא עוד
עשו לי גג 300 מטר,הגיעו בזמן ועשו עבודה ברמה גבוהה כיף לעבוד עם בעלי מקצוע כאלה אני יותר ממליץ ובטוח בעתיד אשתמש בשרותם בגגות נוספים
רות
24/03/2022
zahav-svgקרא עוד
חברת איטום-סנטר השלימה זה עתה עבודת איטום של גג גדול מרוצף בביתנו. התרשמנו בצורה הטובה ביותר מעבודתם המקצועית, המסודרת והנקיה. אהרן ומשה היו נעימים ואמינים....
chadadeli
27/10/2021
zahav-svgקרא עוד
מקצוענים מאוד עם שירות מעולה שירות מעולה, חומרים איכותיים, אדיבים מאוד! ממליץ בחום.
רבקה
02/08/2021
zahav-svgקרא עוד
מקצוענים ומהירים אדם מקצועי, אמין, נותן יחס אישי ואדיב, עם המון סבלנות!! גם הצוות אדיב, עובדים בצורה מאוד מסודרת, נקיה ושקטה!! מאוד מקצועיים, יצאנו מרוצים!! ממליצים בחום..

פוסטים אחרונים

תפריט נגישות